Paralaksa tła

Zobacz jak pracujemy

Tarkett Jasło

Tarkett Jasło należy do Grupy Tarkett, światowego lidera w produkcji wykładzin winylowych, firmy, która szczyci się 130 letnim doświadczeniem w dziedzinie produkcji podłóg do obiektów użyteczności publicznej. Oferujemy szeroki asortyment elastycznych wykładzin podłogowych, okładzin ściennych i nawierzchni sportowych. Nasze produkty charakteryzują się parametrami technicznymi dostosowanymi do wymogów funkcjonalnych konkretnych obiektów oraz szeroką gamą wzorów i kolorów, która pozwala na pełną swobodę w aranżacji pomieszczeń.

Początek historii firmy Tarkett Jasło to rok 1937, kiedy powstała Wytwórnia Chemiczna w ramach Centralnego Okręgu Przemysłowego. W czasie II Wojny Światowej zakład uległ dewastacji i wznowił swoją działalność dopiero w latach 50-tych. Profil produkcji był zupełnie inny niż obecnie. Zajmowano się głównie produkcją wojskową. Produkcja cywilna była marginalna.

W 1961 roku, kiedy utworzonej wytwórni Chemicznej nadano nazwę Gamrat, uruchomiono również produkcję płytek podłogowych. Były one wytwarzane w innej niż dziś technologii, jednak dały początek produkcji pokryć podłogowych w firmie Gamrat.

Inwestycje poczynione w ciągu kolejnych lat umożliwiły firmie rozwój. Unowocześniono zaplecze techniczne, wdrażano oryginalne technologie, wprowadzono system zarzadzania środowiskiem. Poszerzano również asortyment, co zintensyfikowało sprzedaż i przyczyniało się do coraz większego sukcesu firmy na rynku.

W 2014 roku firma rozpoczęła działalność, jako członek międzynarodowej grupy kapitałowej Tarkett.

Nieustannie prowadzimy działania na rzecz umacniania pozycji lidera w branży wykładzin, bycia niezawodnym i terminowym partnerem biznesowym, zagwarantowania najwyższej jakości oferowanych produktów, a przede wszystkim na rzecz bezpieczeństwa i wiarygodności dla naszych pracowników.

Jednym z celów firmy jest zaangażowanie na rzecz środowiska naturalnego poprzez prowadzenie produkcji w sposób odpowiedzialny za zdrowie ludzi i środowisko. Nieustannie polepszamy jakość produktów i dążymy do zminimalizowania ich wpływu na otoczenie np. poprzez redukcję emisji VOC.

Inwestycje poczynione przez Grupę Tarkett mają na celu dalszy rozwój zakładu jasielskiego. W 2016 roku rusza tu produkcja paneli i płytek winylowych, które stanowią nowy trend na rynku pokryć podłogowych. Są to produkty bardzo łatwe w utrzymaniu, odporne na uszkodzenia, łatwe w montażu, dostępne w szerokiej ofercie wzorów i kolorów.Grupa Tarkett

Przy sprzedaży netto wynoszącej w 2015 roku 2,7 miliarda EURO, firma Tarkett jest światowym liderem w zakresie innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań dla podłóg i nawierzchni sportowych. Oferuje szeroki wachlarz produktów obejmujący wykładziny winylowe, linoleum, podłogi drewniane i  laminowane oraz wykładziny dywanowe, obsługuje klientów w ponad 100 krajach z całego świata.

Zatrudnia 12.000 pracowników i 34 zakłady produkcyjne, sprzedaje 1,3 miliona metrów kwadratowych podłóg dziennie dla segmentów służby zdrowia, szkolnictwa, biur, hoteli, sklepów, obiektów sportowych oraz do mieszkań. Grupa Tarkett jest zaangażowana w zrównoważony rozwój, wprowadziła strategię eko-innowacji oraz promuje gospodarkę cyrkulacyjną. Firma Tarkett znajduje się na liście Euronext Paris (compartment A, ticker TKTT, ISIN: FR0004188670). www.tarkett.com.Certyfikaty

Certyfikat ISO9001 2017
Certyfikat 14001 2017
Certyfikat 50001
Polityka Energetyczna
Polityka Jakości i Środowiskowa 2017
W Tarkett Polska Sp. z o.o., oddział w Jaśle, został ustanowiony, udokumentowany i wdrożony Zintegrowany System Zarządzania.
Otrzymane certyfikaty są potwierdzeniem, że zintegrowany system zarządzania funkcjonujący w Tarkett Polska Sp. z o.o., oddział w Jaśle, został oceniony i certyfikowany jako spełniający wymagania zawarte w ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 i w ISO 50001:2011.

Oznacza to, że fabryka spełnia międzynarodowe standardy dotyczące jakości stosowanych surowców, nadzorowania procesów produkcyjnych, kontroli jakości wyrobów oraz obsługi Klienta. Stawia sobie także za cel prowadzenie produkcji wyrobów w sposób odpowiedzialny za zdrowie ludzi i środowisko naturalne. Wyroby nasze spełniają obowiązujące normy i standardy, posiadają wymagane certyfikaty i atesty.